SAMOSTOJNI SPECIALIST ZA INFORMACIJSKO VARNOST (m/ž)

Ljubljana, Slovenia

This job is not available anymore.

Z namenom krepitve naše ekipe iščemo novo sodelavko ali sodelavca v področju Informacijske in fizične varnosti.

Vaše naloge bodo obsegale:

  • sodelovanje v procesu upravljanja informacijske varnosti vključno z varstvom osebnih podatkov,
  • izvajanje ocen tveganj s področja informacijske varnosti,
  • sodelovanje pri projektih,
  • priprava poročil,
  • opredelitev in izvajanje postopkov notranjih kontrol ter predlaganje izboljšav,
  • sodelovanje v odzivu na varnostne incidente,
  • izobraževanje in ozaveščanje zaposlenih,
  • opravljanje drugih del po nalogu nadrejenega in v skladu z internimi predpisi.

Od vas pričakujemo:

  • doseženo visoko stopnjo strokovne izobrazbe,
  • najmanj 3 leta delovnih izkušenj na enakih ali podobnih delovnih mestih,
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • tvorno uporabljanje zahtevnih računalniških orodij,
  • sistematičnost, doslednost, smisel za organizacijo dela, dobre komunikacijske in organizacijske sposobnosti ter sposobnost dela v skupini,
  • natančnost, kreativnost, sposobnost samostojnega odločanja, sposobnost analitičnega, logičnega in sintetičnega razmišljanja, visoka stopnja etičnosti in samoiniciativnosti,
  • sposobnost dela pod stresom in velikim pritiskom,
  • vozniški izpit B kategorije.

Prednost pri izboru bodo imeli kandidati s:

  • poznavanjem področja poslovanja družbe in zakonskih predpisov, ki urejajo poslovanje družbe, poznavanje standardov in najboljših praks s področij informacijske varnosti in varstva osebnih podatkov,
  • poznavanjem delovanja sistemov s področja IT varnosti,
  • sposobnostjo kakovostnega in jasnega pisnega in ustnega izražanja,
  • poznavanjem bančnih poslovnih procesov.

Ponujamo:

  • zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom,
  • dinamično okolje v digitalno usmerjeni banki z možnostjo dodatnega izobraževanja,
  • možnost osebnega in strokovnega razvoja,
  • delo v okolju, kjer cenimo učinkovitost, enostavno komunikacijo in se osredotočamo na bistvo,
  • delo v okolju, kjer delimo uspehe, znanje in izkušnje,
  • številne dodatne ugodnosti, kar dokazujemo tudi s certifikatom Družini prijazno podjetje.

Si želite izvedeti več o naši poslovni usmeritvi, delovnem mestu ter strokovni ekipi? Vabljeni k prijavi na prosto delovno mesto preko povezave.

Tell your friends about this position