Samostojni podjetniški svetovalec (m/ž)

Koper, Slovenia

Z namenom krepitve naše ekipe iščemo novega sodelavca ali sodelavko v timu Poslovanje s podjetji in SME - Poslovni center Koper.

Vaše naloge bodo obsegale:

  • samostojno in proaktivno izvajanje trženjskih aktivnosti pravnim osebam,
  • pridobivanje novih poslovnih partnerjev (pravne osebe),
  • izpeljava zahtevnejših kreditnih in dokumentarnih poslov (priprava kreditnega predloga, urejane dokumentacije, ipd.),
  • skrbništvo in povečanje prodaje obstoječim strankam,
  • izvajanje "x-selling" aktivnosti,
  • podajanje predlogov za izboljšanje kreditnega procesa,
  • koordinacija dela z drugimi sodelavci znotraj delovnega področja,
  • opravljanje drugih del po nalogu nadrejenega in v skladu z notranjimi predpisi.

Od vas pričakujemo:

  • visoko strokovno izobrazbo,
  • najmanj 5 let izkušenj na enakih ali podobnih delovnih mestih,
  • aktivno uporabljanje osnovnih računalniških orodij,
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • samostojnost, komunikativnost, prodornost, dobro razvite veščine trženja, samoiniciativnost, odgovornost,
  • visoko osebno motiviranost,
  • sposobnost sledenja in uresničevanja ciljev,
  • zaželeno poznavanje področja poslovanja s podjetij in poznavanje bilanc,
  • vozniški izpit B kategorije.

Ponujamo:

  • dolgoročno sodelovanje,
  • delo v dinamičnem delovnem okolju,
  • delo v profesionalni in motivirani ekipi,
  • delo v stimulativnem okolju, kjer cenimo učinkovitost, enostavno komunikacijo in se osredotočamo na bistvo.

Si želite izvedeti več o naši poslovni usmeritvi, delovnem mestu ter ekipi? Vabljeni k prijavi na prosto delovno mesto preko povezave.

Tell your friends about this position

Personal information
Add
Professional data
Add
Add
Add
Add