PRODUKTNI VODJA ZA DIGITALNE VSEBINE (m/ž)

Z namenom krepitve naše ekipe iščemo novega sodelavca ali sodelavko v oddelku Produktno vodenje za podjetja.

Vaše naloge :

  • optimizacija in digitalizacija delovnih procesov pri poslovanju s podjetji,
  • razvoj in uvajanje inovativnih digitalnih storitev in produktov s poudarkom na uporabniški izkušnji,
  • skrb za digitalne kanale banke ter produkte v vseh fazah življenjskega cikla,
  • priprava zahtevkov za razvoj produktov,
  • izvedba uporabniških testiranj in predlaganje optimizacij,
  • priprava dokumentov vezanih na produkte (delovna navodila, brošure za stranke, ceniki, splošni pogoji ...),
  • sodelovanje pri pripravi prodajnih in trženjskih akcij z namenom pospeševanja prodaje,
  • priprava analiz prodaje produktov ter odkrivanje trendov in povezav,
  • raziskava in analiza tržnih gibanj in konkurence ter ugotavljanje potreb strank,
  • opravljanje drugih del po nalogu nadrejenega in v skladu z notranjimi predpisi.

Od vas pričakujemo:

  • visoko ali višjo strokovno izobrazbo,
  • poznavanje produktov, delovnih procesov in storitev s področja poslovanja s pravnimi osebami,
  • odlično poznavanje MS Office,
  • ciljno usmerjenost, natančnost, samoiniciativnost, spodobnost analitičnega razmišljanja,
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • zaželeno znanje s področja vodenja projektov s poudarkom na digitalnih vsebinah,
  • zaželeno najmanj 3 leta delovnih izkušenj pri podobnih delih.

Ponujamo:

  • zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečno poskusno dobo,
  • plačilo na ravni bančne panoge in možnost izplačila božičnice ter letne nagrade za doseganje ciljev,
  • dinamično okolje v digitalno usmerjeni banki z možnostjo dodatnega izobraževanja,
  • odlično razmerje med službenim in zasebnim časom,
  • stalno izmenjavo izkušenj in znanj,
  • možnost strokovnega in osebnega razvoja ter
  • številne dodatne ugodnosti, kar dokazujemo tudi s certifikatom Družini prijazno podjetje.

Si želite izvedeti več o naši poslovni usmeritvi, delovnem mestu ter strokovni ekipi? Vabljeni k prijavi na prosto delovno mesto.

Tell your friends about this position

Personal information
Add
Professional data
Add
Add
Add
Add