Poslovni analitik za razvoj in podporo aplikacij (m/ž)

Z namenom krepitve naše ekipe iščemo novega sodelavca ali sodelavko na področju Upravljanja digitalnih poslovnih procesov Addiko skupine.

Vaše naloge bodo obsegale:

  • načrtovanje in uvajanje novih produktov, tehnoloških, informacijskih in organizacijskih sprememb s poudarkom na poenostavitvi in digitalizaciji procesov korporativnega bančništva v celotni skupini Addiko z uporabo platforme Appian BPM,
  • sodelovanje s poslovnimi uporabniki v celotnem razvojnem ciklu aplikacije (zbiranje zahtev, predlog in zasnova rešitve, testiranje, implementacija in podpora),
  • priprava, izdelava, kontrola funkcijskih zahtev za razvoj platforme Appian BPM,
  • nadziranje namestitev aplikacije v različnih okoljih (spletno, mobilno, podružnično),
  • testiranje rešitev,
  • organiziranje in izvajanje internih izobraževanj in uvajanj,
  • koordinacija aktivnosti z zunanjimi izvajalci,
  • pomoč uporabnikom,
  • opravljanje drugih del po nalogu nadrejenega in v skladu z notranjimi predpisi.

Od vas pričakujemo:

  • univerzitetno izobrazbo (alternativa: visoka strokovna),
  • odlično poznavanje MS Office,
  • odlično znanje angleškega jezika,
  • najmanj tri leta izkušenj v bančništvu ali na področju digitalizacije,
  • poznavanje procesov razvoja aplikacij (razumevanje podatkov, procesov),
  • dobro razvite komunikacijske veščine,
  • sposobnost dela v timu.

Prednosti bodo imeli kandidati, ki:

  • imajo izkušnje z delom v mednarodnem okolju,
  • poznajo BPM in Work-flow management,
  • imajo osnovno poznavanje baz podatkov in dela z SQL poizvedbami,
  • poznajo agilne metodologije,
  • imajo izkušnje z vodenjem projektov,
  • z znanjem hrvaškega ali srbskega jezika.

Kaj ponujamo:

  • zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo,
  • dinamično okolje z možnostjo dodatnega izobraževanja,
  • stalno izmenjavo izkušenj in znanj,
  • možnost strokovnega in osebnostnega razvoja,
  • delo na področju držav, kjer je Addiko Bank prisoten.

Si želite izvedeti več o naši poslovni usmeritvi, delovnem mestu ter strokovni ekipi? Vabljeni k prijavi na prosto delovno mesto preko  spodnje povezave.

Tell your friends about this position

Personal information
Add
Professional data
Add
Add
Add
Add