Bančni svetovalec (m/ž)

Slovenj Gradec/Velenje, Slovenia

This job is not available anymore.

Z namenom krepitve naše ekipe iščemo novega sodelavca ali sodelavko na Področju poslovanja s prebivalstvom.

Vaše naloge bodo obsegale:

  • skrb za stranke in njihove potrebe,
  • aktivno trženje vseh produktov in storitev strankam,
  • pridobivanje in izpeljavo kreditno-depozitnih poslov, poslov kartičnega poslovanja, elektronskega bančništva,
  • sklepanje, obnavljanje in zapiranje računov, varčevanj in depozitov,
  • skrb za pravilno identifikacijo in ažuriranje podatkov strank,
  • opravljanje blagajniških del (redno ali po potrebi),
  • opravljanje vseh vrst gotovinskih in negotovinskih transakcij,
  • skrbništvo nad bankomati,
  • svetovanje strankam in reševanje reklamacij,
  • doseganje zastavljenih ciljev prodaje,
  • opravljanje drugih del po nalogu nadrejenega in v skladu z notranjimi predpisi, navodili in akti.

Od vas pričakujemo:

  • najmanj V. stopnjo izobrazbe,
  • najmanj 2 leti delovnih izkušenj na enakih ali podobnih delovnih mestih,
  • dobro razvite komunikacijske in prodajne veščine ter veselje do dela s strankami,
  • inovativnost in kreativnost na področju trženja bančnih produktov,
  • zanimanje za digitalni način poslovanja in s tem povezane bančne storitve,
  • samoiniciativnost in iznajdljivost pri pridobivanju novih strank,
  • motiviranost in vztrajnost pri doseganju prodajnih ciljev,
  • urejenost,
  • izkušnje s področja trženja.

Kaj ponujamo:

  • delo v dinamičnem in urejenem delovnem okolju,
  • možnost osebnega in strokovnega razvoja,
  • pogodbo o zaposlitvi za določen čas (nadomeščanje porodniške odsotnosti).

Kraj zaposlitve: Velenje ali Slovenj Gradec

Si želite izvedeti več o naši poslovni usmeritvi, delovnem mestu ter ekipi? Vabljeni k prijavi na prosto delovno mesto preko povezave.

Tell your friends about this position