Analitik v podpori prodaje prebivalstvu (m/ž)

Z namenom krepitve naše ekipe iščemo novega sodelavca ali sodelavko na Področju poslovanja s prebivalstvom.

Vaše naloge bodo obsegale:

  • priprava rednih poročil o rezultatih prodaje v skladu z navodili in za potrebe skupine in poslovodstva banke,
  • zagotavljanje učinkovite kontrole uspešnosti prodaje v skladu s sprejetimi plani ter analiza ob odstopanjih,
  • izdelovanje operativnih planov, standardnih in nestandardnih analiz in poročil,
  • sodelovanje pri predlogih in izboljšavah metodologije v skladu z zakonodajo, pravili družbe in sprejetimi plani,
  • priprava analiz trga,
  • izvajanje spremljave strank,
  • sodelovanje pri izgradnji podatkovnih baz,
  • skrb za pravilnost polnjenja in vzdrževanje podatkovnih baz in vsebinsko preverjanje podatkov
  • aktualna, zanesljiva in strokovna priprava potrebnih informacij za poslovne odločitve
  • opravljanje drugih del po nalogu nadrejenega in v skladu z notranjimi predpisi, navodili in akti.

Od vas pričakujemo:

  • doseženo visoko strokovno stopnjo izobrazbe,
  • najmanj 1 leto delovnih izkušenj na enakih ali podobnih delovnih mestih,
  • znanje angleškega jezika,
  • tvorno uporabljanje zahtevnih računalniških orodij (predvsem MS Office),
  • natančnost, sposobnost analitičnega mišljenja,
  • odgovornost in zanesljivost.

Želena dodatna znanja:

  • poznavanje finančnih metodologij in/ali davčne zakonodaje, knjigovodstva in/ali računovodstva.

Kaj ponujamo:

  • zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečno poskusno dobo,
  • plačilo na ravni bančne panoge in možnost izplačila božičnice ter letne nagrade za doseganje ciljev,
  • dinamično okolje v digitalno usmerjeni banki z možnostjo dodatnega izobraževanja,
  • odlično razmerje med službenim in zasebnim časom,
  • stalno izmenjavo izkušenj in znanj,
  • možnost strokovnega in osebnega razvoja ter
  • številne dodatne ugodnosti, kar dokazujemo tudi s certifikatom Družini prijazno podjetje.

Si želite izvedeti več o naši poslovni usmeritvi, delovnem mestu ter ekipi? Vabljeni k prijavi na prosto delovno mesto preko povezave.

Tell your friends about this position

Personal information
Add
Professional data
Add
Add
Add
Add